naar open podium

Radio Blackout + Gifter 

Radio Blackout + Gifter
Naam:
Radio Blackout + Gifter
Wanneer:
Za 19 Mei 2012
Aanvang:
21.30
Zaal open:
19.00
Waar:
The Rambler - Eindhoven
Genre:
Rock 'n Roll
Entree:
gratis

Beschrijving

Radio Blackout is een groep muzikanten die één doel nastreeft: muziek recht uit het hart maken. En het hart ligt bij hedendaagse rock met een vleugje elektronica. Van Led Zeppelin toen tot Triggerfinger nu, gecombineerd met ritmische en sfeerverhogende samples.

Na een goed ontvangen debuut en een bezoek aan 3fm eind 2011 is het hoog tijd voor het maken van het tweede album. Welkom op onze reis. Wij zijn Radio Blackout.

www.radioblackout.nl/index.html
www.myspace.com/radioblackout1

 

Met een sound dat wellicht qua sfeer het best te vergelijken is met bands als Oceansize, de rockende riffs van Them Crooked Vultures en dromerigheid van Pink Floyd brengt de band Gifter een eigentijdse mengelmoes van alternatieve rockinvloeden. Psychedelisch, sferisch en experimenteel zijn de kernwoorden om dit powerkwartet muzikaal enigszins in een hokje te kunnen plaatsen, en de muziek gaat dan ook allerlei kanten uit. Van dromerig naar beukend, van poppy naar stoner; zonder daarbij het eigen geluid te verliezen. 

Ondanks dat de band nog geen jaar bezig is (sinds mei 2011), staan er toch al wat kleine mijlpalen op hun palmares. Zo hebben ze menig bandwedstrijd gewonnen, mochten ze support-acts verzorgen voor o.a. Candybar Planet en Sungrazer, en zijn ze in oktober 2011 aan de hand van hun zelfgeproduceerde debuut-EP door Mars Mertens getipt als één van de drie meest veelbelovende bands op Nextbestband.nl.

 

 

Terug